شرایط و قوانین آذین بازار

شرایط و قوانین آذین بازار

مدت زمان تحویل

سفارش پس از تایید پرداخت وجه، و پس از طی مراحل آماده سازی، با توجه به آدرس خریدار با استفاده از تیپاکس یا پست یا چاپار یا پیک و به صورت پس کرایه ارسال خواهد شد. در صورت ارسال با پیک با هماهنگی خریدار زمان تحویل بین یک ساعت تا یک روز خواهد بود. درصورت ارسال با روش های دیگر زمان تحویل با توجه به ادرس حدودا بین یک تا چهار روز کاری خواهد بود که کد رهگیری برای خریدار پیامک شده و از سایت های مربوطه قابل پیگیری خواهد بود.

روند مرجوعی کالا و فسخ خدمات

درمورد اجناس نو در صورتی که بسته بندی محصول باز نشده باشد و محصول از حالت اولیه خود خارج نشده باشد(این موارد توسط کارشناسان آذین بازار بررسی خواهد شد) جنس مرجوع شده پذیرفته و هزینه کالا به خریدار پس داده میشود. در صورتی که کالا از حالت اولیه خارج شده باشد به مشتری ارجاع داده میشود و امکان پذیرش توسط آذین بازار وجود نخواهد داشت.

قابل ذکر است امکان مرجوعی تا ۷ روز بعد از تحویل کالا به مشتری فراهم است و پس از آن از مرجوع نمودن کالا معذوریم.

ساعت پاسخگویی

روزهای غیر تعطیل از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ صبح تا ۵ عصر

نحوه پرداخت وجه

پس از نهایی شدن سبد خرید مجموع هزینه های کالاها و هزینه بسته بندی به صورت فاکتور نهایی به خریدار نمایش داده میشود. خریدار میتواند مبلغ درج شده در فاکتور را به شماره کارت درج شده انتقال دهد و اطلاعات پرداخت را در سایت ثبت کند.

روند استرداد وجه

در صورت نیاز به استرداد وجه شماره کارت از طریق پیامک از مشتری دریافت و وجه مورد نظر به صورت کارت به کارت واریز خواهد شد. اطلاعات پرداخت نیز برای ایشان پیامک خواهد شد.

شیوه حمل

ارسال اقلام سبک از دفتر مرکزی واقع در تهران، چهارراه ولیعصر از طریق راه­های ارسال با تیپاکس، ارسال با چاپار برای شهرستان ها و ارسال با پیک برای تهران انجام خواهد شد.

ارسال ها به صورت پس کرایه میباشند.

ارسال اقلام سنگین مانند برد هوشمند از طریق باربری و از انبار آذین بازار واقع در شورآباد خواهد بود.

در صورت نیاز در هر مورد با خریدار هماهنگی های لازم انجام خواهد شد.

نحوه پشتیبانی و خدمات پس از فروش

اقلامی که دارای گارانتی هستند در قسمت توضیحاتشان ذکر شده و کارت گارانتی هولوگرام دار آنها به همراه سفارش برای مشتری ارسال می­گردد. مدت زمان گارانتی در آن درج شده است.

در صورت نیاز به دریافت راهنمایی نیز میتوان با شماره های درج شده در سایت تماس برقرار کرد.

دیگر موارد

  • پس از ثبت سفارش تا دو ساعت امکان پرداخت وجود دارد که سفارش شما نهایی شود و در غیر اینصورت سفارش لغو خواهد شد و پیش سفارش فاقد اعتبار خواهد بود. (در صورت سفارش جدید ممکن است موجودی کالا صفر شده و یا کالا تغییر قیمت داشته باشد)
  • هزینه ارسال برای اقلام سبک و اقلام سنگین به صورت پس کرایه خواهد بود و آذین بازار صرفا سفارش را برای شما به تیپاکس، پیک یا باربری تحویل خواهد داد و باقی مراحل از عهده و مسئولیت آذین بازار خارج است.
  • ارسال اقلام سبک از دفتر مرکزی واقع در تهران، چهارراه ولیعصر از طریق راه­های ارسال با تیپاکس، ارسال با چاپار برای شهرستان ها و ارسال با پیک برای تهران انجام خواهد شد.
  • در صورت ارسال با تیپاکس یا چاپار کد رهگیری در پروفایل کاربر قرار خواهد گرفت.
  • ارسال اقلام سنگین مانند برد هوشمند از طریق باربری و از انبار آذین بازار واقع در شورآباد خواهد بود.
  • در صورت ارسال با پیک، سفارش همان روز به دست مشتری خواهد رسید و در صورت ارسال با تیپاکس یا چاپار، بسته به اینکه مقصد چه شهری باشد بین 1 الی 7 روز کاری (به صورت تخمینی و تقریبی و قابل پیگیری در سایت های تیپاکس و …) متفاوت خواهد بود.
  • اقلامی که دارای گارانتی هستند در قسمت توضیحاتشان ذکر شده و کارت گارانتی هولوگرام دار آنها به همراه سفارش برای مشتری ارسال می­گردد.
  • امکان خرید حضوری با هماهنگی قبلی وجود خواهد داشت.
enemad-logo